Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Pielęgniarka dializacyjna

4546
Cena: 0,00 GBP (£)

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

2+2
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Region: cały kraj
Firma: EPSN Workforce Poland
Miasto: Cambridge
E-mail: praca@epsnworkforce.com
Telefon: 733384427

dodano: 2019.10.23
ważne do: 2019.11.22
wyświetleń: 48

Szczegóły oferty:

EPSN Workforce Poland dla jednego z naszych Klientów - dla nowoczesnego szpitala uniwersyteckiego w Cambridge poszukuje Pielęgniarek pediatrycznych zainteresowanych pracą stałą.
OPIS STANOWISKA
  • opieka nad pacjentami na oddziale pediatrycznym
  • współpraca z personelem medycznym
  • informowanie rodzin o stanie zdrowia pacjentów

WYMAGANIA
  • ukończone studia na kierunku Pielęgniarstwo
  • specjalizacja z Pediatrii
  • doświadczenie zawodowe min. 6 miesięcy
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (IELTS lub w trakcie)
  • gotowość do wyjazdu do pracy stałej.

NASZA OFERTA
  • umowa o pracę stałą zawierana bezpośrednio z pracodawcą
  • praca w pełnym wymiarze godzin (37.5)
  • wynagrodzenie Band 5 według skali NHS (24,000-31,000 GBP rocznie), przed rejestracją możliwość podjęcia pracy jako Band 4 (Pre-Registered Nurse)
  • wsparcie w relokacji + pomoc w rejestracji do NMC

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim za pośrednictwem strony lub na adres: praca@epsnworkforce.com